Narzędzia do form

Dostarczamy narzędzia do form wtryskowych z tworzyw sztucznych i produkty formowane od ponad 25 lat, możemy wykonać formę pojedynczą / wielokrotną / rodzinną z polską / teksturą / wytrawioną / obróbką cieplną.etc.

Nasze materiały narzędziowe do form z tworzyw sztucznych, w tym P20 / H13 / NAK80 / S50C / S136/738H.etc, mamy również szeroką gamę materiałów z tworzyw sztucznych PEEK, PAI, PPS, PVDF, PEI, PP, PC, PA, PA6, ABS, PET, PCV, POM, .etc

Nasze narzędzia do form z tworzyw sztucznych mogą osiągnąć bardzo wysoką tolerancję, ponieważ posiadamy zaawansowane urządzenia, w tym High speed CNC, Standard CNC, 4/5-osiową maszynę, EDM, cięcie drutu, WEDM, szlifierkę.
Narzędzia do form można specjalnie dostosować w Ideal. Nasza fabryka jest jednym z producentów i dostawców w Chinach. Nie martwisz się o naszą cenę, możemy podać Ci nasz cennik. Kiedy to zrobisz, przekonasz się, że Narzędzia do form ma cytat, który cię zadowala. Nasze produkty przeszły certyfikację CE. Nie mogę się doczekać pracy z Tobą.