Części obrabiane wtryskowo

Jesteśmy profesjonalistami w dziedzinie formowania wtryskowego części, mamy doświadczenie w formowaniu wtryskowym różnego rodzaju wyrobów z tworzyw sztucznych z PEEK,PPS,PFA,PEI,PPSU,Nylon,Delrin,PP,PC,PET,UHMW-PE,PVC, Materiały ABS.

Części obrabiane wtryskowomoże być wykonany z wtryskarek pionowych i poziomych, z tolerancją 0,01-0,10 mm, waga może wynosić 0,1-5000 gramów z płaską i gładką powierzchnią.

Mamy bogate doświadczenie w tworzeniuiczęści obrabiane wtryskowo, Elementy z tworzyw sztucznych formowane na gorąco, wkładki metalowe formowane z tworzywa sztucznego i formowane części 2K, są wykonane na zamówienie zgodnie z wymaganiami klienta.

Części obrabiane wtryskowo można specjalnie dostosować w Ideal. Nasza fabryka jest jednym z producentów i dostawców w Chinach. Nie martwisz się o naszą cenę, możemy podać Ci nasz cennik. Kiedy to zrobisz, przekonasz się, że Części obrabiane wtryskowo ma cytat, który cię zadowala. Nasze produkty przeszły certyfikację CE. Nie mogę się doczekać pracy z Tobą.